CENNIK

ZabiegCena
Masaż szyja, twarz, dekolt45 zł
Masaż szyja, twarz, dekolt + ampułka60 zł
Zabieg oczyszczający gąbka Konyak
Gąbka,"Konnyaku" jest w 100% naturalną gąbką służącą do,oczyszczania i masażu twarzy oraz ciała. Wykonana jest z korzenia,azjatyckiej rośliny o nazwie Konjac.
60 zł
Dermation na twarz + szyja
Wtłaczanie,głęboko, w głąb skóry, substancji odżywczych.,Dzięki,łagodnym impulsom prądu skóra "otwiera się" i można,aplikować jej koktaile regenerujące, wypełniające zmarszczki i,bruzdy, uszczelniające naczynka krwionośne czy redukujące,przebarwienia.
149 zł
Dermation na twarz,dekolt,szyja199 zł
Dermapen (Mikronakłuwanie) twarzy
Dermapen,to urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające,i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach,,pośladkach, dłoniach. Pobudza procesy regeneracyjne w skórze,,stymulując jej odnowę poprzez frakcjonowanie mikroigłowe.
149 zł
Peeling kawitacyjny
Peeling kawitacyjny to zabieg oczyszczający. Złuszcza skórę i wchodzi,głębiej niż peelingi stosowane w domu, ale działa równie,delikatnie. Jest zabiegiem uniwersalnym dla każdego typu cery bez,względu na wiek.
40 zł
Peeling kawitacyjny + algi60 zł

Mikrodermabrazja twarz (6+1gratis)

Zabieg polegający na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej,naskórka oraz głębszych warstw skóry. Od klasycznej dermabrazji,zabieg odróżnia właśnie ta możliwość dostosowania stopnia,głębokości ścierania.

60 zł
Mikrodermabrazja + algi80 zł
+peeling kawitacyjny/ darsonval
Darsonval,to doskonałe urządzenie dla osób, które mają problem z,trądzikiem, tłustą i poszarzałą skórą, przebarwieniami oraz,bliznami potrądzikowymi. Ma silne właściwości bakteriobójcze,,co jest bardzo pomocne w walce z trądzikiem.
+20 zł
Oczyszczanie mechaniczne/ manualne
Cały zabieg składa się z oczyszczania twarzy, tonizowania,,nałożenia maseczki, rozgrzania skóry ciepłą parą, wyciskania,zaskórników i pryszczy oraz dezynfekowania.
80 zł
Oczyszczanie
mechaniczne/ manualne + algi
99 zł
+ peeling kawitacyjny/ darsonval+20 zł
Kwasy(5 + 1 gratis)
Zabieg złuszczania skóry kwasem migdałowym sprawia, że cera jest,jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i lepiej nawilżona, ma,zwężone pory. W przypadku cery trądzikowej zmniejsza się,łojotok.
100 zł / 1
Mezoroller+Nano Corrector,(pierwszy zabieg)
Zwiększa syntezę kolagenu i elastyny , odbudowuje całościową,strukturę skóry. Dzięki miko,nakłuciom głębokości,0,5mm ,,zastosowane produkty kosmetyczne szybko się wchłaniają i,„pracują” ze zdwojoną siłą.
179 zł
Mezoroller+ Nano Corrector (kolejny zabieg)60 zł
Pakiet zabiegów Mezoroller+ Nano Corrector6 + 1 gratis
Hedlines podniesienie u nasady-
Zabieg„Snail Secret”
MUCYNA ŚLIMAKA,(ŚLUZ ŚLIMAKA) – Zawiera bardzo wysokie,stężenie składników aktywnych, stymuluje odnowę komórek oraz,produkcję kolagenu oraz elastyny. Jest silnym przeciwutleniaczem,,neutralizuje działanie wolnych rodników.
119 zł
ZabiegLifingujący (6+1 gratis)
Zabieg liftingujący jest zabiegiem, który aktywizuje,procesy odnowy skóry. W szybkim tempie napina i wpływa na poprawę,wyglądu skóry dojrzałej z objawami starzenia się.
119 zł
Zabieg pielęgnacyjny wokół oczu
Zabieg pielęgnacyjny wykonany na obszar oka ma działanie,nawilżające, przeciwzmarszczkowe, drenujące oraz rozświetlające.
50 zł
Pół zabiegi pielęgnacyjne:
odżywczy80 zł
nawilżający80 zł
na naczynka80 zł
na przebarwienia80 zł
przeciwzmarszczkowy80 zł